Milady Mode

Informace o nás

Rodinná firma Milady Mode vznikla v roce 1991 v Předměřicích nad Labem. Začali jsme ji stavět doslova od nuly. V prvopočátku jsme vyráběli drobnou dámskou konfekci dle přání zákaznic a také většinou v tzv. nadměrných velikostech. Později jsme výrobu rozšířili o speciální sportovní oblečení. Veškerá výroba vznikala v naší šicí místnosti, kerou byla nejprve ložnice našeho bytu, posléze s nástupem prvních zaměstnanců pronajaté sklepní prostory. Majitelkou a zakladatelkou firmy je Milada Marková.

Klikatá cesta nám ukázala směr a v letech 1993 - 1996 jsme si koupili první profesionální šicí stroje a žehlící techniku, čímž jsem zahájili domácí válku mezi horami látek, nití a snahou dostat na svět naše první modely. Tímto krokem začala výroba první dámské konfekce. S rozvojem firmy a nástupem dalších zaměstnanců nám sklepní prostory přestaly vyhovovat a tak jsme se rozhodli k pronájmu více místností v "Domě služeb" v Předměřicích nad Labem.

Po usilovné práci a několika náročných letech jsme si získali své místo na trhu a začali jsme se specializovat na malosériovou dámskou konfekci. Toto zboží oslovovalo stále větší skupinu zákaznic.

Majitelka začala přemýšlet o dalším kroku vpřed. Nejen, že si pronajala v Hradci Králové v ulici S.K.Neumanna prodejnu, do které doposud výrobky dodávala, ale rozhodla se i přestěhovat výrobu. Pronajali jsme si větší prostory v podnikatelském areálu v Hořícké ulici, které jsme vybavili tou nejlepší profesionální technikou pro výrobu dámské konfekce. V těchto prostorách sídlíme dodnes. Tento krok byl správným směrem, neboť přiblížil výrobní prostory blíže k prodejně a jsme tak schopni ihned a operativně reagovat na potřeby zákaznic.

V roce 2007 jsme se začali stále více věnovat novým, mnohdy velmi pracným pracovním postupům, které odpovídají náročnosti majitelky na celkový vzhled a kvalitu konečného výrobku. Cílem je vytvářet unikátní a originální modely s odhodláním vstoupit na trh jako dynamická firma. Našim krédem i nadále zůstává oživovat klientkám styl oblékání exkluzivní značkou Milady Mode. Postupně jsme výrobu začali obohacovat nadčasovým designem, barvami, materiály a inspirujícími detaily.

Módní fenomén je obrovskou výzvou a náš tým zkušených profesionálů se vrhl do světa těch nejzajímavějších módních trendů. Zúčastnili jsme se několika úspěšných modních přehlídek a úspěch z vložených prostředků nás nabíjí k vytvoření nových a nových kolekcí. Vybíráme pro Vás po celém světě materiály,  které perfektně a s citem kombinujeme. V neposlední řadě klademe velký důraz na módní terendy, materiály, nové střihy a tak neustále doplňjeme a rozšiřujeme sezónní kolekce.

Firma udržuje a dále rozšiřuje své místo na trhu především kvalitou malosériové výroby, která je předurčena již tím, že všechny modely jsou vyráběny v České republice, dále dobře padnoucími a neustále inovovanými střihy, výběrem a používáním kvalitních zahraničních materiálů v originálních vzorech.

Obrázek zachycující pohled na prodejnu z ulice.
Naše prodejna v ulici Stanislava Kostky Neumanna 725/10 v Hradci králové.

Aktuality

Facebook

milady-mode